Промислове та цивільне будівництво

Є три найбільш розвинутих технології будівництва, які сьогодні постійно вдосконалюються.
 
1. Каркасне будівництво.
Так склалося історично, що матеріал для будинку поєднував в собі теплоізоляційні властивості і міцність одночасно. Каркасна конструкція розділяє ці функції на безпосередньо несучу конструкцію, яка є запорукою міцності, і захисну конструкцію, що забезпечує теплоізоляцію.
Розвитку даної технології сприяли історичний розвиток металообробки і поява бетону. Окрім цього ще й наявність теплоізоляційних матеріалів, істотно більш легких, що дозволяє будівлям будуватися до дуже великих висот. Технологія продовжує розвиватися через рентабельність висотного будівництва.
2. Монолітне будівництво.
Монолітний залізобетон володіє цілим рядом своїх переваг перед іншими матеріалами. Перше з них - це можливість побудови індивідуальних проектів нестандартної форми за рахунок високої міцності використовуваного матеріалу. Саме монолітне будівництво лежить в основі побудови театрів, красивих готеліввокзалів та інших довговічних унікальних будівель, стають пам'ятниками архітектури.
Крім цього, монолітні об'єкти не вимагають наявності спеціальних заводів з виробництва складових частин - досить мати потужний бетонозмішувач - це дозволяє налагодити будівництво в селищах і віддалених від заводів регіонах .
3. Будівництво з дерева
Дерево завжди буде користуватися попитом як самий екологічний матеріал. При цьому він відносно легкий і зручний в обробці, що дозволяє його використовувати при мінімальній кількості інструменту і робочої сили. Це пояснює популярність дерева в заміському будівництві, особливо в дачних ділянках.
У дерев'яних будинках немає строгих правил щодо технології будівництва, але все таки сама якість виконання зростає за рахунок підвищення якості інструменту і знання матеріалу. Кожен може собі дозволити завести інструмент з обробки дерева і дізнатися, як правильно його приготувати, яку деревину можна використовувати і чим керуватися при досягненні тієї чи іншої мети.
У дерев'яних будівлях весь розвиток впирається в появу нових інструментів і поліпшення якості вже наявних технік. При цьому воно не так стрімко дорожчає.

0

ИНТЕРЕСНО

  Хитрая упаковка, позволяющая обмануть потребителя (24 фото)

  Производители различных товаров нередко обманывают нас с помощью упаковки особого дизайна. Примеры хитростей, на которые они идут, вы найдете в этой интересной подборке.
  Хитрая упаковка, позволяющая обмануть потребителя (24 фото)
  Читать далее
  +4

  Как выглядели новые «хрущёвки» (18 фото)

  В наши дни мало кто хочет жить в «хрущёвке», но 50 лет назад квартира в таком доме была мечтой многих жителей СССР. Доступное и быстрое жилье, которое начали возводить при Никите Хрущеве, позволило решить проблему жилищного кризиса. В каждой квартире проживала одна семья, на каждого члена которой приходилось порядка 8 квадратных метров, при этом был отдельный санузел и кухня, чем не могли похвастаться прежние коммуналки и бараки. Всего за 15 лет с начала возведения «хрущёвок» в них переехали 127 миллионов человек, поэтому предлагаем взглянуть на то, как выглядели эти дома в то время.
  Как выглядели новые «хрущёвки» (18 фото)
  Читать далее
  +1

  Модники и модницы с улиц японских городов (31 фото)

  У японской молодежи свое представление о стиле и красоте, которое формируется под влиянием популярных трендов. По этой причине молодые люди умудряются совмещать в своем образе сразу несколько стилей, что позволяет им выделиться в любой компании. Давайте взглянем на модников и модниц с улиц японских городов, которые привыкли экспериментировать со своим стилем.
  Модники и модницы с улиц японских городов (31 фото)
  Читать далее
  0

  Странные и забавные фото с российских просторов (40 фото)

  В нашей стране регулярно происходят всевозможные странные вещи, к которым мы давно уже привыкли и попросту их не замечаем. Примеры подобных странностей ждут вас в этой подборке, фотографии из которой вызывают улыбки и недоумение.
  Странные и забавные фото с российских просторов (40 фото)
  Читать далее
  +1